Autorius Tema: Alfadieniai - Klaipėda  (Skaityta 444320 kartus)

remejas

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #440 Įrašytas: 2007-02-11 18:16 »
 :P   velnias, girdejau kad Ginduliuose, Voro uzeigoje yra pirtis, ryt bandysiu pasukt visur, ojei gausim 02. 16 ??????  ka man tada planuot,????  Gal pirma reiktu kad visi norintys , uzsiregistruotu, nes kad neivyktu taip , uzsakysim ,o sedesim tik 3yse  ;D    ;D     ;D

Folgore

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #441 Įrašytas: 2007-02-11 19:16 »
Va va, reikia žmones pirma surinkt. :)

Neprisijungęs ilda

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #442 Įrašytas: 2007-02-20 10:07 »
Gal as cia ir ne i tema  :-\, bet seniai buvau uzklydus i foruma - o jis   :o atnaujintas, kol susigaudziau  :-[ Siaip esu gyva, tik iseinu is darbo, bet be rysio nebusiu, turiu interneta namie. Iki nauju prisijungimu  :) keiciasi ir el.pastas hildukas@gmail.com
Nu labai jau modernus klubo tinklapis, komplimentai kurejams  ;) Kazin, ar Indraja prikiso nagucius?  ;)

devlin

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #443 Įrašytas: 2007-02-20 22:26 »
Sveiki,
mielai prisijungciau prie Jusu jei organizuosit alfu meeta. Mielai pabendraciau su kitais alfu myletojais. Aisku jei priimsit i gretas ;)
Seksiu forumo naujienas

Folgore

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #444 Įrašytas: 2007-02-21 18:40 »
Šnekėjau su Bajoru vakar, tai nutarėm, kad šis šeštadienis pats tas susitikimui. :) Būsiu ne toks "pavargęs" tai jau tikrai.  ;D
Taigi, 17.00 "Livonija". Tinka?

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #445 Įrašytas: 2007-03-03 16:20 »
Na tai prisipazinkit pagaliau,kieno raudona 33 imola siandien man pamirksejo,a? :)
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

Folgore

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #446 Įrašytas: 2007-03-04 18:08 »
Taip, pajūry padaugėjo alfų. Aš irgi šeštadienį užmačiau 156 su klubo lipdukais prie Akropolio.

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #447 Įrašytas: 2007-03-05 23:32 »
O as siandien du kartus issiduriau:
Pirma karta Dragunuose - susitariau susitikt su vieno buto pardaveju. Tas klausia - su kokia masina? as drasiai ir atsakau "su zalia alfa". Nu gi vistiek bus vienintele :) o pasirodo, atvaziuoju, o ju ten cielos dvi stovi - 156 2.4 JTD ir 145 :)...
Antra kart isiduriau vakare.Vel istorija tokia pat, tik vieta Debreceno g, priesais IKI. Vel manes klausia, vel atsakau kad "zalia alfa". atvaziuoju, o ten stovi visu grazumu AR33 Sport Wagon, tik raudona :) Gal ir nemandagiai pasielgiau, nu bet uzkisau lapeli su Gintaro alfos "komerciniu pasiulymu" ir dar maloniai pakvieciau prisijungt prie musu :) Tikiuosi jeigu perskaite ta lapeli ir skaito sia zinute, gal baisiai nesupyks ;)
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

Folgore

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #448 Įrašytas: 2007-03-06 07:09 »
Heh, tai prie Akropolio greičiausiai Ilda buvo. :) Bent jau  numeris ir spalva panašūs.

Folgore

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #449 Įrašytas: 2007-03-22 14:41 »
Orai gerėja tai ir alfistai pajūry turėtų lįst iš po lapų. :) Yra gyvų? Nebėra Gintarinio tvirtos rankos tai net alaus nieks nebenori... :)