Autorius Tema: Alfadieniai - Klaipėda  (Skaityta 444642 kartus)

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #410 Įrašytas: 2007-01-27 01:52 »
Ne, tavo skambuti maciau, bet buvau uz vairo, tai nukeliau.O po to taip ir pamirsau. O del katalogo kreipkis pas Jamazaika - pas ji tas katalogas yra ;)
O skambino kazkas kitas, teiravosi del meeto, bet pamirso prisipazint.Sake kad forumietis.Na bus matyt ;)
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

remejas

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #411 Įrašytas: 2007-01-28 17:04 »
Artiz rašė:
Citata
Ne, tavo skambuti maciau, bet buvau uz vairo, tai nukeliau.O po to taip ir pamirsau. O del katalogo kreipkis pas Jamazaika - pas ji tas katalogas yra ;)
O skambino kazkas kitas, teiravosi del meeto, bet pamirso prisipazint.Sake kad forumietis.Na bus matyt ;)
  duosim viena be eiles alaus , kai ateis ri prisipazins kas taip padare

remejas

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #412 Įrašytas: 2007-01-28 17:05 »
Artiz rašė:
Citata
Ne, tavo skambuti maciau, bet buvau uz vairo, tai nukeliau.O po to taip ir pamirsau. O del katalogo kreipkis pas Jamazaika - pas ji tas katalogas yra ;)
O skambino kazkas kitas, teiravosi del meeto, bet pamirso prisipazint.Sake kad forumietis.Na bus matyt ;)

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #413 Įrašytas: 2007-01-28 17:13 »
tai tokiu budu man rodos tuoj tu anoniminiu skambintoju atsiras ir daugiau :)
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

jamazaika

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #414 Įrašytas: 2007-01-29 18:19 »
ar si sestadieni bus alaus kvasinimas? turiu pasiulyma chebrite, gal pries susitikima visi su savo AR nulekime i invalidu pleza ant sniego vairavimo igudzius palavinti, kol dar jo yra. gi ne kokius golfus vairuojame, o sportinius masiniukus:) tai kaip matot, manau ir alus tada geriau gersis;)

remejas

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #415 Įrašytas: 2007-01-29 21:12 »
jamazaika rašė:
Citata
ar si sestadieni bus alaus kvasinimas? turiu pasiulyma chebrite, gal pries susitikima visi su savo AR nulekime i invalidu pleza ant sniego vairavimo igudzius palavinti, kol dar jo yra. gi ne kokius golfus vairuojame, o sportinius masiniukus:) tai kaip matot, manau ir alus tada geriau gersis;)
   , as nieko pries, mintis tikrai gera, tik vykt reikia nuo ryto puses,  dar kokiu kegliu reiketu parinkt ,  se tau ir slalomas ant sniego , nors,,,,,,,,,,,,,,,,,,  nereikia i invalidu pliaza, manau kad gauciau aikstele prie naujojo sirijaus   :woohoo:

pikciurnius

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #416 Įrašytas: 2007-01-30 00:44 »
kazi kaip tas slaloms su zieminem padangom-aikstelej ypac...:whistle:  -no way!:y32b4:  o i pajuri ant rimta ileidzia su tackom ar ce patyliukais reikia?:ohmy:

Folgore

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #417 Įrašytas: 2007-01-30 11:01 »
Šį šeštadienį tikrai alus. Dėl ryto pas mane turbūt bus nelabai kaip, nes yra darbų. :-/ O penktai prišoksiu būtinai.

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #418 Įrašytas: 2007-01-30 22:57 »
O vat mane siandien kazkas apdovanojo plytom ar akmenimis, pametydamas juos i mano priekini langa nakti. Tai visa laime kad turiu antra stikla nuo senosios alfos. Nors ir tai nemalonu...:(
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

pikciurnius

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #419 Įrašytas: 2007-01-30 23:01 »
:ohmy: sekasi tau arti...nelabai laimingas modielis:y32b4: