Autorius Tema: Alfadieniai - Klaipėda  (Skaityta 444293 kartus)

gintarinis

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #1050 Įrašytas: 2010-01-16 18:39 »
Sveiki, manau kad daugelis sekate informacija apie klaipedieciu susibegima rytoj , melnaragej, neigaliuju pliazo automobiliu stovejimo aiksteleje, .  Pradzia 11h,  pavairuosim truputi ant gryno ledo. uz prizine vietas kuklus prizai   :P

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #1051 Įrašytas: 2010-01-16 19:48 »
As zinoma persiprasau uz komercija, bet gal kam reikia skodos:
http://www.autogidas.lt/skelbimai/alfa-romeo-156-jtd-sedanas-1999-0119213444.html
:)
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

Neprisijungęs Folgore_

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 205
  • Karma: +1/-0
  • GTT391
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #1052 Įrašytas: 2010-01-17 13:20 »
Na ką, visai įdomu buvo. Cielos trys alfos ir būrys slalomo mėgėjų su teisingais automobiliais.  :P
Yra:'06 159 2.4 JTDM 20V
Buvo: '96 155 2.0 16V, '00 166 2.5 V6
Mačiau Bajorą...

Neprisijungęs vldz

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #1053 Įrašytas: 2010-01-17 15:07 »
Bliamba praneša iš pačio vakaro tik kas kur... Tai ir susirenka tik keli.

Alexander

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #1054 Įrašytas: 2010-01-17 17:02 »
Man irgi patiko :) tik kad susalau nenormaliai ir rankinis uzsalo :( Na manau Gintarinis kita karta pranes anksciau :) O gal kita savaite is anksto planuojam?

Neprisijungęs Folgore_

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 205
  • Karma: +1/-0
  • GTT391
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #1055 Įrašytas: 2010-01-17 19:33 »
Planavimas iš anksto turi vieną esminę problemą - visi pasijunta baisingai įtemptai "stumdančiais metalus beigi naftą delavarais", ko rezultate į mytą atsivelka koks nors Gintarinis, Bajoras, na ir jūsų nuolankus tarnas. :) O mes ir prieš dieną galim/galėjom susitart. 8)
Čia aš kiek perdedu, bet per penkerius metus vaizdelis toks. Žinoma, gerai, kai apie mytą paskelbiama bent prieš kelias dienas, bet juk taip ir yra daroma - apie galimą slalomą buvo pradėta kalbėti jau prieš kelias savaites. Tik tikslus laikas oficialiai buvo paskelbtas prieš dieną. Tas kas norėjo sužinoti, sužinojo, tie kas nenorėjo, nesužinojo. ;D
Anksčiau pas mus buvo beveik tradicija rinktis kas antrą sekmadienį prie BIG'o, po to persimetė į šeštadienį, po to į bet kokią patogią dieną, po to likom tik keliese. Aš čia lenkiu prie to, kad šiuo metu nėra prasmės vėl įvedinėt tradiciją, kai nėra žmonių, kurie galėtų tos tradicijos laikytis. Todėl paprastai derinama tiesiogiai, nulėkus pas Gintarą į darbą, arba aliofonų pagalba.
Yra:'06 159 2.4 JTDM 20V
Buvo: '96 155 2.0 16V, '00 166 2.5 V6
Mačiau Bajorą...

gintarinis

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #1056 Įrašytas: 2010-01-18 21:08 »
Man irgi patiko :) tik kad susalau nenormaliai ir rankinis uzsalo :( Na manau Gintarinis kita karta pranes anksciau :) O gal kita savaite is anksto planuojam?
                     soriuks.... bet informacija buvo paviesinta anksciau, tik reikejo ja sekti iki galo.  kas skaite, kas norejo  tas ir i aikste atriedejo  :masina:  :masina:  :masina: :P   Dekoju tiems kas nepatingejo atvykti
« Paskutinį kartą keitė: 2010-01-18 21:11 sukūrė gintarinis »

Neprisijungęs vldz

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #1057 Įrašytas: 2010-01-19 11:44 »
Planavimas iš anksto turi vieną esminę problemą - visi pasijunta baisingai įtemptai "stumdančiais metalus beigi naftą delavarais", ko rezultate į mytą atsivelka koks nors Gintarinis, Bajoras, na ir jūsų nuolankus tarnas. :) O mes ir prieš dieną galim/galėjom susitart. 8)
Čia aš kiek perdedu, bet per penkerius metus vaizdelis toks. Žinoma, gerai, kai apie mytą paskelbiama bent prieš kelias dienas, bet juk taip ir yra daroma - apie galimą slalomą buvo pradėta kalbėti jau prieš kelias savaites. Tik tikslus laikas oficialiai buvo paskelbtas prieš dieną. Tas kas norėjo sužinoti, sužinojo, tie kas nenorėjo, nesužinojo. ;D
Anksčiau pas mus buvo beveik tradicija rinktis kas antrą sekmadienį prie BIG'o, po to persimetė į šeštadienį, po to į bet kokią patogią dieną, po to likom tik keliese. Aš čia lenkiu prie to, kad šiuo metu nėra prasmės vėl įvedinėt tradiciją, kai nėra žmonių, kurie galėtų tos tradicijos laikytis. Todėl paprastai derinama tiesiogiai, nulėkus pas Gintarą į darbą, arba aliofonų pagalba.

Visi savo dienotbarkes planuojam vis kitaip, nieko čia nuostabaus. Šiaip net neisivaizduoju kur Gintaras dirba ir tuolabiau neturiu jo telefono numerio. Tad būtu šaunu jei tiksle vieta ir laika praneštumėt prieš kelias dienas :) ČIa ne koks reikalvimas, o draugiškas prašymas, tad taip piktai nešnairuokit į mane :)

gintarinis

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #1058 Įrašytas: 2010-01-20 20:38 »
Siap tai  GINTARINIS dirba automeistre , birutes14, kokybes meistru. ir nr jei ka... 860718494 ,    ;) ,   Jei kada atleksit, tai uzeje i priemima DRASIAI galit reikalaut kad pakviestu mane.  :D

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #1059 Įrašytas: 2010-01-27 10:33 »
Na ka, reikia nubraukti asara uz parduota alfa 156 :'( ... Ir isgerti kokio skyscio uz nauja pirkini - 166 :)  :du: Dar karta dekavoju Gintariniui uz sturmanavima iki Lietuvos Cikagos :)
Bet va dabar vel truputis komercijos:
gal kam reikia 16cm komponentu Morel Tempo 6 (200Lt), stiprintuvo Kenwood KAC-7404 (200Lt) bei subo Alpine SBE-1243BR (200Lt). Visa komplektuka atiduociau uz 500Lt :) Kreipkites jeigu ka 865601520 ;)
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.