Autorius Tema: Alfadieniai - Klaipėda  (Skaityta 445260 kartus)

Neprisijungęs kitazh

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 633
  • Karma: +0/-0
  • For Alfa Romeo!
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #980 Įrašytas: 2009-05-28 19:01 »
Jo klaipėdiečiai pavarot  ;D Man regis jau antrą kartą apgavot, gerai kad netoli bigo pats randuosi tai daug laiko neužima tas atvykimas  :D
Vakar netgi buvau prie teliko, pamačiau kiek tolėliau alfutę raudona, bet kažkokia blondinė įlipo ir nuvažiavo  ;D
Net ir oras gražus tuo metu labai puikus buvo.

Čia be telefonų apsikeitimo manau misija neįmanoma tampa bet koks meetas  ;D
SMS parašyt "būsiu / nebūsiu" užtektų  :)
Buvo: '95 BMW 316i Compact / 75 kW
Buvo: '99 Alfa Romeo 156 1.8 Twin Spark / 106 kW
Yra: '06 Toyota Corolla Verso 2.2 D4D / 100kW


Neprisijungęs mindes323

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 145
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #981 Įrašytas: 2009-05-28 19:28 »
sveiki, nu va vel nesigavo.
As nieko nerasiau, nes alfike mano remonte buvo ir tik siandien isredejo, dar ne pabaiga, bet noreciau jusu verdikto, paziureti, paklausyti, patarti, nes neturiu du kuom ir nezinau ar taip turi buti. nu vienu zodziu.
as nevisada uzeinu i si puslapy, bet jei butu nesunku, tai parasykit kada kur kaip 868401366.
Tikrai pasistengsiu atvazuoti, o jei kas ne taip tai kuo angsciau pranesiu.
Alfa Romeo 156 2.0 T.S

Neprisijungęs Folgore_

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 205
  • Karma: +1/-0
  • GTT391
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #982 Įrašytas: 2009-05-29 07:43 »
Na, Bajoras kaip visada stiliuką prilaiko. :) Bet jo kalboje daug tiesos. Mytui reikia pribręst, o ne kas pusdienį organizuot, o po to susirinks pacanai saules pabraižys. Ir aiškins, kokie jie kieti organizatoriai, nes toookį myyytą suorganizavo.  ;D Jaunatviškas maksimalizmas vienžo...
Pirmas dalykas - ko rinktis? Mašinom (pinpalais) pasimatuot? Aptart "liūdną alfistų gyvenimą" prie balos?  ::) Antras dalykas - kur susirinkti? Jai bare, tai kam tos alfos, juk dauguma vis tiek alaus paiims bent po vieną...
Ir telefonai. Tai tikrai paprasčiausias būdas pasiorganizuot. Mūsų visų numeriai paskelbti šitoj gijoj, tik gaila, kad iš "senių" tik mudu su Arčiu belikom.
Trečias dalykas - kada renkamės? Ne visi turintys alfas klaipėdoj yra studentai su keliom terbom laisvo laiko, kiti gana intensyviai dirba. Išvada - organizuot susitikimą sekančią dieną nesveikintinas dalykas. Reikia prieš savaitę ar dvi, kad susiorganizuot maksimalų dayvaujančių skaičių.
P.s. čia aš iš šiokios tokios mytų organizavo patirties drėbtelėjau, peace.
Yra:'06 159 2.4 JTDM 20V
Buvo: '96 155 2.0 16V, '00 166 2.5 V6
Mačiau Bajorą...

kupe

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #983 Įrašytas: 2009-05-30 13:17 »
Na, Bajoras kaip visada stiliuką prilaiko. :) Bet jo kalboje daug tiesos. Mytui reikia pribręst, o ne kas pusdienį organizuot, o po to susirinks pacanai saules pabraižys. Ir aiškins, kokie jie kieti organizatoriai, nes toookį myyytą suorganizavo.  ;D Jaunatviškas maksimalizmas vienžo...
Pirmas dalykas - ko rinktis? Mašinom (pinpalais) pasimatuot? Aptart "liūdną alfistų gyvenimą" prie balos?  ::) Antras dalykas - kur susirinkti? Jai bare, tai kam tos alfos, juk dauguma vis tiek alaus paiims bent po vieną...
Ir telefonai. Tai tikrai paprasčiausias būdas pasiorganizuot. Mūsų visų numeriai paskelbti šitoj gijoj, tik gaila, kad iš "senių" tik mudu su Arčiu belikom.
Trečias dalykas - kada renkamės? Ne visi turintys alfas klaipėdoj yra studentai su keliom terbom laisvo laiko, kiti gana intensyviai dirba. Išvada - organizuot susitikimą sekančią dieną nesveikintinas dalykas. Reikia prieš savaitę ar dvi, kad susiorganizuot maksimalų dayvaujančių skaičių.
P.s. čia aš iš šiokios tokios mytų organizavo patirties drėbtelėjau, peace.
               Sveiki, senoji hebra. Cia Gintarinis, arbe remejas, arba italas.   Matau , mums su didziai gerbiamu Bajoru isvykus is Klaipedos , ten vyksta jaunimo jovalas  ;D, Bajoras, gal koki syki susibegam i Klaipeda ir suorganizuojam myta. paziuresim kas , kaip, is kur .  Nes gerbiami mus senieji ir tikri alfistai liko tik 2iese, gal reikia padaryt ir parodyt kad vyrai ten rimti liko ir ju nuomones reik paisyt (bent jau truputuka),   KA MANAI ???   

kupe

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #984 Įrašytas: 2009-05-30 13:24 »
ei,organizatoriai gal jau nebejuokinkit rimtu zmoniu,kas desimt minuciu tuos savo "meetus" darot.
neuzsiimkit vaiku zaidimais forume,apsikeiskit tel. numeriais ir "meetinkites",o tai nusibodo tas mizniojimas:"lyja,oi nelyja darom,as po teliku,as po kampu,oi as prileksiu,ai ne siandien skvalas"


 :lol:cia tu save rimtu vadini? nepatinka kazkas nelisk i si skiriu !!
                     Tamsta esi labaiiiiii piktas , ar toks jau pasikeles jauties,  ? Leiskis  ant zemes,, nes cia geriau  nei tose aukstumose kuriose sedi siuo metu .  Bajoras sako tiesa,   o ir as prisidedu prie jo , . As siulau  per Omnitel 1000km suorganizuot klaipedos krasto alfistu palapine , ar galu gale pievute su saslykine  kur galetu prieit bet kuris alfistas ir prisijungt  palaikyt AR klubo 155, vat tada paziuresim ka kukuosi . Patikek, mes pernai buvom , matem kaip linksmai ir draugiskai prieme mus, klaipediecius , po AR klubo veliava .  Pagalvok  pries siulydamas nelysti i skyriu jei kas nepatinka.     respect :loud:

Neprisijungęs Folgore_

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 205
  • Karma: +1/-0
  • GTT391
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #985 Įrašytas: 2009-05-30 18:39 »
Jo, seniai, reikia vėl imt viską į nagą. :) Bet taip tingisi...  ;D
Yra:'06 159 2.4 JTDM 20V
Buvo: '96 155 2.0 16V, '00 166 2.5 V6
Mačiau Bajorą...

Neprisijungęs mindes323

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 145
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #986 Įrašytas: 2009-06-03 17:02 »
Jo omnitel 1000km butu pats tas susibegti.
Beto klp tikrai yra normaliu alfistu, tik kiek pakalbi kelyje susistabdes tai neprisiruosia o gal tiesiog nedrysta,
Tai va per omnitel 1000km butu geria susirinkti naujiem ir senbuviam,  :alaus:
Alfa Romeo 156 2.0 T.S

Neprisijungęs Folgore_

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 205
  • Karma: +1/-0
  • GTT391
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #987 Įrašytas: 2009-06-03 19:49 »
Na, megametras neblogas laikas pusiau mytui. Pats kaip ir planuoju užšokt, bent jau kuriam laikui.
Yra:'06 159 2.4 JTDM 20V
Buvo: '96 155 2.0 16V, '00 166 2.5 V6
Mačiau Bajorą...

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #988 Įrašytas: 2009-06-10 15:10 »
Sveiki :)
Senokai cia uzklydes buvau, bet tik todel kad nebegaunu pranesimu apie naujas zinutes i savo el. pasta :( (moderatoriai, gal netycia kokia klaidele isivele?)
Nu jo, ziuriu su musu mytais kaip (atsiprasau uz issireiskima) seniui su boba ( [C] Radioshow) - nori, bet negali :D Taip ir pas mus - norinciu daug, bet... Patsai, kelias savaites buvau be alfos, nes pilna kebulo dazyma dariau. Pasigisriu - po dazymo dar "Svaros broliuose" kebula apdirbus teflonu - vaizdas tikrai ispudingas :)
Gryztant prie temos - as uz megametra :) Tik va dar toloka iki jo, o jei dar Gintarinis su Bajoru galetu atlekti prie balos dar iki to, tai butu smagu visiems susibegti kaip senais gerais laikais (tik gal be jokiu avariju :) )? Ka manote liaudis? Zinoma visi kiti beabejo yra welcome susipazinimui :) Nes pvz asmeniskai as is cia rasanciu naujoku (nesupykite prasau, liaudis) nepazystu ne vieno.. O noretusi susipazinti :) Gi smagu jei atsirastu rimtu "normaliu" zmoniu, kurie ne tik butu zmoniski su normaliomis ideologijomis (o ne vien "vakar dragiu buvau tai jrepxdbdkjs...") bet ir butu is sirdies prijauciantys ir entuziastingi - tokiu atveju kuo daugiau tokiu zmoniu, tuo didesne tikimybe surengti kazkoki meeta o gal net ir rengini. Isduosiu tokia menka paslaptele del pastarojo dalyko - yra labai reali galimybe suorganizuoti maza, o gal ir visai nemaza renginuka - tik reikia idejos ir minciu :) O toliau jau rupinciausi as ;)
P.S. kazkas is cia esanciu klause del vykusiu Dragu - buvau juose visa diena, tik deja nieko nemaciau, nes teko "saugumo automobilije" visa diena vazinetis...
Taigi visos mintys del issakytu mano pasiulymu - welcome :)
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

Neprisijungęs Darka8

Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #989 Įrašytas: 2009-06-14 12:28 »
esu naujokas, vertinu organizatoriu pastangas, tikrai pasistegsiu dalyvauti
Alfa Romeo 2.0 TS