Autorius Tema: Alfadieniai - Klaipėda  (Skaityta 446631 kartus)

Neprisijungęs ilda

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #70 Įrašytas: 2006-02-07 23:48 »
Reik pravaziuoti pro alaus darykla, ji turi likt kairej gatves pusej, o desinej matysis \"Muitine\". Bent as taip isivaizduoju. Gal dar kas atsilieps? :)

Folgore

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #71 Įrašytas: 2006-02-08 02:54 »
Nuo seno turgaus suki dešiniau į Tilžės gatvę pro \"Švyturį\", pravažiuoji po dešine vaistinę, i už stotelės metalinė tvora (kaltinė turbūt), o už tos tvoros \"Muitinė\". :)
Na o manęs nesumaišysit - barzdyla su tamsaus bokalu. :)))
AR numerį jau rašiau. ARC671, juoda, ir, deja, purvinoka... :)))

PASKA

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #72 Įrašytas: 2006-02-08 04:19 »
jooooooooooooooooo  o man tai dilema ar i kauna-vilniu ar i klaipeda    is siauliu
:blink: :blink:

gintarinis

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #73 Įrašytas: 2006-02-08 04:19 »
Gintarinis irgi 70 procentu kad bus . Nes kelio salygos gali pakenkti,matot kas dedasi:P         Aisku busiu be AR ,nes ji vargsele stovi sumaitotu priekiu,ech liudni prisiminimai.:(      Manau mane irgi pazinsit (na bent jau Folgore) sako barzdyla kita barzdyla visuomet pastebes .:P :P :P  .Mes istikro kaip stirlicai ,tik kas bus STILICAS?:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:    .     Busiu juoda striuke ,su barzdele ,pavarges bet turbut lamingas :silly: :silly: :silly:  .Tikiuos kad rasim ten vienas kita  ,ponai ALFISTAI.  iki.AR33sport vagon 1.7i sumaltu snukiu:evil: :evil: :evil: :evil:

Neprisijungęs Alfonzo

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 85
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #74 Įrašytas: 2006-02-08 04:48 »
Visks aisku, prie alaus daryklos visgi...:evil: Prisigersma vadinasi:silly: :laugh:
Tik kazin kaip cia bus su darbo pabaiga, galbut uzbaigsiu iki 17 val.:dry:
Jei busiu, tai atvarysiu su raudona Alfa, KLB 969, oranzine kurtke na ir su siokia tokia barzda. Bus barzdylu suvaziavims, Ilda irgi gausi kokia prisiklijuot:laugh:

Neprisijungęs ilda

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #75 Įrašytas: 2006-02-08 16:28 »
:laugh:  Pataiset nuotaika is pat ryto :laugh: Nu bus vaizdialis - mafijos susirinkimas - vadovauja MAMA /nu kaip pas italus :laugh: :laugh: :laugh: / Man tai gerai-as bent neapsiriksiu, iki! Bliamba gal man nors usus prisiklijuot :laugh: :laugh: :laugh:

mindaugelis

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #76 Įrašytas: 2006-02-08 18:30 »
kas cia pasidare pas alfistus???? ir as su siokia tokia barzda :blink: gal cia alfistu isskirtinis bruozas :woohoo:

Folgore

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #77 Įrašytas: 2006-02-08 19:04 »
Na va, išjudinom žiemos miegu snaudžiančius klaipėdiškius, žiūrėsim, kas bus ketvirtadienį. :)

Vaidotas

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #78 Įrašytas: 2006-02-08 20:00 »
OT: Kur jus klaipedieciai buvot sekmadieni, nei vieno nemacizu, o taip norejau pamirkseti :unsure:

Neprisijungęs ilda

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #79 Įrašytas: 2006-02-08 21:30 »
Sekmadieni mano Alfunia garaze stovejo, gaila, nesusimirksejom :) Na, barzdos, iki rytojaus! :)