Autorius Tema: Alfadieniai - Klaipėda  (Skaityta 444787 kartus)

Folgore

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #550 Įrašytas: 2007-05-10 11:56 »
Paškudstva, ka tik pastebėjau, kad kaškoks šmikis man į šoną įvažiavo ir pabėgo... >:( Jaučiu, greit reikės šnekėt apie blogą karmą. :-|

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #551 Įrašytas: 2007-05-10 12:20 »
Paškudstva, ka tik pastebėjau, kad kaškoks šmikis man į šoną įvažiavo ir pabėgo... >:( Jaučiu, greit reikės šnekėt apie blogą karmą. :-|
Tikekimes daug zalos nepadare?
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

Folgore

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #552 Įrašytas: 2007-05-10 15:22 »
Norint ištiesint sparną reiks  nuiminėt, o kol kas reiks ieškot kokio rūdžių surišėjo padoresnio. Bjaurioj vietoj įlenkė šmikis.

pikciurnius

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #553 Įrašytas: 2007-05-10 18:47 »
 ;D alus gerai- po darbo prie stalo kaiptai neina atsipalaiduot- blogos energijos isliet. va, o boulinge issitaskai , paplepi ;D

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #554 Įrašytas: 2007-05-10 21:16 »
Norint ištiesint sparną reiks  nuiminėt, o kol kas reiks ieškot kokio rūdžių surišėjo padoresnio. Bjaurioj vietoj įlenkė šmikis.

Pasinaudojau jamazaikos patarimu ir pabandziau Hamerite. Neatsidziaugiu. Yra ir tepamas ir purskiamas. Kainuoja brangiau nei kiti, bet tikrai vertas.As naudojau purskiama nes man reikejo paruost pries dazyma. Ypatingas tas produktas tuo, kad galima tept/purkst tiesiai ant rudziu, ju nenusveitus.
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

pikciurnius

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #555 Įrašytas: 2007-05-10 21:23 »
...nerekomenduoju..arti ce tik save apgaudineji. jei viskas butu taippaprasta, tai mano gaz 21 jau vazinetu klaipedoj. rudys lenda po dazais- placiai placiai... ;) ;D ;D

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #556 Įrašytas: 2007-05-10 21:34 »
nu nzn. specialiai ant dienu buvau pabaksnojes tas vietas kur uztepes buvau. rudys niekur nepaplito. gal nuo aprudijimo priklauso?Jei ziauriai daug tai manau tik nauju skardu virinimas tepades
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

pikciurnius

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #557 Įrašytas: 2007-05-10 21:49 »
 :) bet toliau negrandei tiesa? zodziu hamerite nebogai- bet tvoroms- jis rudi kaip ir uzdaro- tiek kiek ji matosi. o kur dazai tai tolko jokio. ir  su tokia pliurze apsitepliojes nevazinesi- ant gero pavirsiaus kaip apss....ta gandro...  ;D zodziu , nieko ce neprikalbesim- viens ta kits ta is kazkur girdejes pasake- o padarys savaip vistiek.

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #558 Įrašytas: 2007-05-11 00:27 »
:) bet toliau negrandei tiesa? zodziu hamerite nebogai- bet tvoroms- jis rudi kaip ir uzdaro- tiek kiek ji matosi. o kur dazai tai tolko jokio. ir  su tokia pliurze apsitepliojes nevazinesi- ant gero pavirsiaus kaip apss....ta gandro...  ;D zodziu , nieko ce neprikalbesim- viens ta kits ta is kazkur girdejes pasake- o padarys savaip vistiek.

Na tai pagyvensim - pamatysim :) bus lemta jai suput - supus. O jei nesupus - vadinasi gyvens :)
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

pikciurnius

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #559 Įrašytas: 2007-05-11 21:31 »
:) bet toliau negrandei tiesa? zodziu hamerite nebogai- bet tvoroms- jis rudi kaip ir uzdaro- tiek kiek ji matosi. o kur dazai tai tolko jokio. ir  su tokia pliurze apsitepliojes nevazinesi- ant gero pavirsiaus kaip apss....ta gandro...  ;D zodziu , nieko ce neprikalbesim- viens ta kits ta is kazkur girdejes pasake- o padarys savaip vistiek.

Na tai pagyvensim - pamatysim :) bus lemta jai suput - supus. O jei nesupus - vadinasi gyvens :)
taip mes alfas mylim...  ;D ;D ;D