Autorius Tema: Alfadieniai - Klaipėda  (Skaityta 444216 kartus)

Folgore

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #40 Įrašytas: 2006-01-27 21:45 »
Mūsų \"chebrytėj\" minimytų organizavimas gan paprastas - \"Alaus?\" \"OK, varom\"... :) Susirenkam \"Muitinėj\", gurkšnojam ir aptarinėjam aktualijas. :))) Ar nereiktų ir čia taip padaryt? O tai kažko žiūriu sunkiai sekasi kol kas.

Neprisijungęs Alfonzo

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 85
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #41 Įrašytas: 2006-01-28 02:16 »
ilda rašė:
Citata
gintarinis rašė:
Citata
Gera tau kalbet. ,bet manau sunki pradzia buvo visur.AS jau senokai pakalbindavau tai viena tai kita mklaipedoje sutikta ALFOS vairuotoja,bet turbut jie netikri sios markes myletojai.:angry:
bet manau susisieksiu su LINCIU ir ka nors sumastysime.:rolleyes:
ispradziu pasidarysim stabilu susibegimu grafikeli ir tada bandysim pakviesti i svecius ir klubo vadovybe:laugh2:
Klaipedieciai _Auu,kur dingot,kuo mes prastesni uz kitus?:silly: :angry: :woohoo: :evil: :evil: :evil: :evil:

Sveiki, kiek ash pastebiu, tai tikrai daug kas vairuoja alfas kaip bet koki kita auto-jokiu emociju! Nu bliamba, man net pro langa norisi ishlipt, kai su alfa susitinku, a ten toks snukis sedi, kad :angry: Matosi, kad toks tiesiog negali buti alfistas. :laugh: Atsiprashau, turiu teise taip sheket, nes pati pagal jus esu sena boba, bet alaus kokioj Muitinej galechiau su jumis ishlenkt! Pazhiuretume i vieni kitu mashinytes, zhinotume kam shypsotis :) Buchiau Alfamama :laugh: Su Eoltu jokiu reikalu neturiu, jei kas tvarkausi WV servise, tai ten normaliai. Achiu dievui, dar beveik nieko rimto ir nereikejo daryt. Rashykit, ka galvojat.




Nu jo, is tikruju pamacius Alfa, ypac kokiam Lietuvos uzkampyje, mirkteliu ne vienam, o ten kaip ir Ilda sakai, koks abejingas snukis sedi... :-_-:
Esu gimes ir gyvenes Klaipedoj apie 20 m., tai butu malonu i koki meet\'a uostamiestyje nusigaut:rolleyes: Visada malonu i gimtaji miesta nuvaziuoti.

gintarinis

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #42 Įrašytas: 2006-01-28 04:09 »
:woohoo: Sveiki,pagaliau pasirode ir klaipedieciu alfistu cia.:P .Butu idomu pasisedet ,pakalbet,nes matau kiekvienas turi kazkokiu bedeliu su savo alfikem.:whistle: Gal istikro pabandom sulysti i koki bariuka kokiai valandelei .Man kazkodel atrodo kad  i Muitine susibegt yra saunus pasirinkimas,ir kaip Ilda siules buti ALFAMAMA,o ka,-galetume suteikt jai toki statusa:lol: :laugh2: .Tai ka,gal per ateinancia savaitike susirasom ir susitariam tikslai.(ar teks policijos prasyt pagalbos-kad su velke surinktu klaipedoj ALFAROMEO ir suveztu i viena vieta,taip susipazintume :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: ,)   Ot butu atrakcija:silly: :silly: :silly: :silly:  O kas del eolto tai nezinau ,zadejau ten et dirbti,bet po baikos su draugo AR 145 tai nusprendziau pasilikt ten kur esu ir savo  AR tvarkytis pac ,nes truputi ziniu yra pas pati galvoje  :S :S :S

Neprisijungęs quadrifoglio

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 874
  • Karma: +29/-2
  • HOJ 619
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #43 Įrašytas: 2006-01-28 04:25 »
Alfadieniai Klaipedoje kur vyksta? Noretusi atvykti i Uostaiesti koki savaitgali, pasedet pakleget. Pasirasyciau jei surinkciau ekipaza as+3 pakeleiviai is Vilniaus koki setadieni atlekt ir pasedet su pajurio Alfistais. Gal pakeliui ir Kaunieciai prisijunktu. O davai suorganizuojam? Visai nieko butu. AS UZ. Kas dar pasiraso.
Alfa Romeo Giulietta '10 1,4 Turbo, 125kW

gintarinis

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #44 Įrašytas: 2006-01-28 04:53 »
manau neuzilgo pranesim jums linksma zinia apie pastovius susibegimus klaipedoje. manau teks man uzsiimti siuo reikalu:angry:

Neprisijungęs quadrifoglio

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 874
  • Karma: +29/-2
  • HOJ 619
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #45 Įrašytas: 2006-01-28 05:11 »
Su nekantrumu lauksim. Desantuotis Uostamiestyje butu neblogai.:silly: :woohoo: :laugh:
Alfa Romeo Giulietta '10 1,4 Turbo, 125kW

Neprisijungęs ilda

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #46 Įrašytas: 2006-01-30 22:28 »
Gal tikrai nedarykim dideliu problemu ir susibekim porai valandu i ta Muitine -beveik centriuks, visiems tur but pasiekiama. Man tai geriau butu siokia diena po darbo, pvz is karto 17 val., pagalvokit, kas kada galit, arba tikrai, kaip rase Gintarinis reiks visas Klaipedoj rastas Alfas arestuot ir nugabent i viena vieta - ten issiaiskinsim :lol:
As gi policijos mokykloj dirbu - nors ir nepareigune, ale kaliegu galiu paslaugos paprasyt :laugh2: :laugh2: :laugh2: Galima ir sia arba kita savaite - paskui vasario 16, sventes, o nuo 19 savaitei dingsiu is Lietuvos kur silciau. Tai va, rasykit, kas kaip manot :)

Neprisijungęs AlfIndraja

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2194
  • Karma: +11/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Asmeninis puslapis
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #47 Įrašytas: 2006-01-30 22:39 »
Ash pritariu Ildos nuomonei, tik butu geriau ne ankschiau 19val., nes kol ish Kauno atsitarabonytume :P Nereikia daug pompastikos, dramatizuot :) manau pradzhiai tegu klaipediechiai susiranda remesne vietele pastovia, o tada koki karteli, kas nores prileksim iki tos tolimos Klaipedos, o  tada pasitarsim, gal ir koki svaitgali visi norintys klubiechiai pasiorganizuotu susibegt kur pamary :)
Kai sako, pradzhiai jus ten susitarkit ir mus informuokit :) O po to, jau laukit svechiu :)
Viva la vita!

Neprisijungęs ilda

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #48 Įrašytas: 2006-01-30 23:19 »
Teisingai, Indraja, pradzioj reik Klaipedeciam susibegt, bus matyt, kiek cia susirinks, o tada matysim toliau :)

Folgore

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #49 Įrašytas: 2006-01-31 01:52 »
Po darbo man tinka. Ryt aplankysiu Kauną Alfos remonto reikalais, tai poryt ar ketvirtadienį galim į Muitinę susirinkt.
Ką kiti mano?
P.S. šiandien prie Eolto beveik Alfų minimytas buvo - trys su maniške, ale vairuotojų nemačiau, tai pasilabint nebuvo su kuo. :)))