Autorius Tema: Alfadieniai - Klaipėda  (Skaityta 444614 kartus)

Lincis

  • Svečias
Alfadieniai - Klaipėda
« Įrašytas: 2005-07-01 21:21 »
...susipazinau su Gintariniu,
sako riekia Alfadieniu Klaipėdoje
ka apie tai manote pajurio gyventojai?
Siūlykit savo versijas...
manau kamuolius paritinėti būtų visai neblogai  ;)

Neprisijungęs Tarakonas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 772
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2005-07-02 05:27 »
na pagaliau  :) , pasirodo prie didžiosios lietuvos balos irgi judėjimas vyksta. Pasigauk Ildą- tikrai ką nors sumastysit  :)
buvo:
Alfa Romeo 156 SW 2,4JTD
Alfa Romeo 145 1,6boxer
Alfa Romeo 164 2.5TD
Alfa Romeo 33 1.7
Alfa Romeo 164 2.0 TS
Alfa Romeo 75 2.0 TS

Neprisijungęs AlfIndraja

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2194
  • Karma: +11/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Asmeninis puslapis
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2005-07-02 05:51 »
Tarakonai - tu idealistas :D Chia pat mirshta Kauno alfadieniai, o tu... verkt reikia...
Viva la vita!

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2005-07-02 07:23 »
na kompanija  neuzilgo man atostogos \'tegyvuoja KAUNAS\" laukit  tik man i privata imeskit kur ir kaip
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs AlfIndraja

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2194
  • Karma: +11/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Asmeninis puslapis
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2005-07-02 07:39 »
PRISISHNEKEJAI!!!!  :laugh:
Viva la vita!

Neprisijungęs Tarakonas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 772
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2005-07-02 08:27 »
Taip Indraja turbūt aš toks, nes tikrai verkčiau jei būčiau realistas  :(
buvo:
Alfa Romeo 156 SW 2,4JTD
Alfa Romeo 145 1,6boxer
Alfa Romeo 164 2.5TD
Alfa Romeo 33 1.7
Alfa Romeo 164 2.0 TS
Alfa Romeo 75 2.0 TS

Neprisijungęs Audrius

Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2005-07-02 17:03 »
Tarakonas rašė:
Citata
Taip Indraja turbūt aš toks, nes tikrai verkčiau jei būčiau realistas  :(


ir deretu vienok... :)
Alfa Romeo 155 V6 3.0

Neprisijungęs ilda

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2005-07-04 19:07 »
Tarakonas rašė:
Citata
na pagaliau  :) , pasirodo prie didžiosios lietuvos balos irgi judėjimas vyksta. Pasigauk Ildą- tikrai ką nors sumastysit  :)

Ash chia! Malonu, kad ir Klaipėdoj dar alfistu atsiranda :) Tik ash nuo pirmadienio einu atostogaut ir porai geru savaichiu zhadu dingt nuo pajurio. Bishki busiu nedraugishka, ar ne :blush: Bet juodai reikia poilsio-uzhkniso visi juodai-ir darbas, ir tevai./ pamatysit, kai mano metu sulauksit ir turesit  senukais rupintis/. Dzhiaukites gyvenimu, kol niekas netrukdo! Tiesa, matau kartais Klaipedoj viena kita alfa pravaziuojant, bet be klubo ar kitokiu simpatijas alfoms reiskianciu zhenklu. Ir murzikes tokios mandros... ash ishsiviepiu, manau ir man atsakys, ar pamojuos, ale nikuja :laugh: nieko tokio, turtbut esu per sena :( bet alfas mylesiu, kol padvesiu ir ant kapo emblema liepsiu ishkalt! O ka :laugh:

Lincis

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2005-07-04 19:38 »
Ilda nereiketu pykti  :blush:  as shitam krashte tik keli menesiai, o ir paciam darbu, rupeschiu uztenka, taigi snukelis gal ir atrodo suruges
beje mano auto AR 145   ADG145...

...atostogos geras dalykas, todel ir as nuo liepos 16 isvaziuoju keliom savaitem is Lietuvos
su Gintariniu kalbejau jau apie susitikimus, manau kad visai nebloga gera pradzia butu susitikti bent pirmomis rugpjucio dienomis, ir kiek jau susirinks, tiek ir uzteks

Neprisijungęs ilda

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2005-07-04 22:14 »
Ale niekas nepyksta, ka tu :) Gerai, kad parasei numeri, tai butinai atkreipsiu demesi :)
/Ale koks krutas numeris/. O siaip tai ash is to tipo zhmoniu, kuriems atrodo, kad jeigu kas nors nesishypso, tai delto butinai ash kalta. Sovietinis zhmogelis, pilnas kompleksu... Dar labai kompleksuojuos del amzhiaus. Nors ir nesu dar labai sukriosus, bet kartais pagalvoju, kad jus manot, ka ta boba chia veikia, bet vistiek labai noriu  su jumis pabendraut- nors per alfatura.Gaila, kad gimiau gerokai per anksti-mano jaunystes mashina-zhiguliukas, deja :( Labai gaila, kad teks su alfa vazhinetis zhymiai trumpiau negu jums visiems, bet vistiek smagu, kad jusu ne taip ir mazhai. O shiaip dabar tokie laikai, kad rupesciu tikrai ir jauniems ir seniems pakanka. Laikykimes! Geru, Linciuk, tau atostogu!  :) Dar shia savaite apsilankysiu forume... Tiesa, kokia tavo alfos spalva ir su kokia Gintarinis vazhineja?